• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Kredi Kartsız Elden Taksitle Ehliyet Fırsatı Paşa Sürücü Kursu
mayıs 2021 ehliyet kayıtları devam ediyor kredi kartsız elden taksitle ehliyet fırsatı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret1467637

Hakkımızda1991 yılında Zeytinburnu'nda faaliyete geçen Paşa Sürücü Kursu, 1994 yılında Fatih Kocamustafapaşa semtine taşınmıştır.

Kursumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmakta olup, en büyük referansımız sürücü eğitimi verip, Sürücü Belgesi sahibi yaptığımız 14.000 kişiden fazla öğrencimizdir.

Kursumuzda Teorik dersler en iyi şekilde dizayn edilmiş sınıflarda ve Projeksiyon eşliğinde verilmektedir. Direksiyon Eğitimleri alanında Uzman Usta Öğreticiler ile önce simülatör ile daha sonra akan trafikte verilmektedir. Verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır.

28 yıllık geçmişiyle köklü bir kuruluş olan Paşa Sürücü Kursu bilinçli sürücü yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Eğitimde kaliteyi benimsemiş olan Paşa Sürücü Kursu, sürücü adaylarının kaliteli eğitim hizmetlerinden yararlanmalarını sağlamayı hedeflemiştir. Kaliteden ödün vermeden çalışan kursumuz sektöründe örnek bir kuruluş olmayı ilke edinmiştir. Tecrübeli ve güler yüzlü uzman kadrosuyla %100 müşteri memnuniyetini amaçlanmaktadır.
 


İlginize Teşekkür Ederiz..
PAŞA SÜRÜCÜ KURSU